Menu

 

My sa o všetko postaráme

Aby ste Vy mohli pokojne pracovať

ŠTANDARD120€/mes
 • 5 hodín správy počítačov
 • 1 hodina správy serverov
 • Správa konfiguračnej databázy
 • 24/7 monitoring
 • odporúčame pre zákazíkov s 1-10 PC
  cena je bez DPH 20%
VIAC INFO
Premium99*€/mes
+ sprav. zariadenia
 • Časovo neobmedzené správa
 • Pravidelná manuálna kontrola
 • Správa konfiguračnej databázy
 • 24/7 monitoring
 • Pre zákazníkov s viac ako 20
  plne spravovanými zariadeniami
  cena je bez DPH 20%
VIAC INFo
Plus220€/mes
 • 10 hodín správy počítačov
 • 3 hodiny správy serverov
 • Správa konfiguračnej databázy
 • 24/7 monitoring
 • odporúčame pre zákazíkov s 10-20 PC
  cena je bez DPH 20%
VIAC INFO
Helpdesk

Helpdesk

Poruchy, výpadky, požiadavky. Všetky viete jednoducho a rýchlo zadať do online systému na adrese http://servis.pcworms.sk. Budete tak mať po celý čas riešenia vášho problému či požiadavky vedieť, kto na nej pracuje a v akom je to stave. Zároveň uvidíte všetky požiadavky svojich zamestnancov a budete tak mať prehľad o tom, čo sa u Vás deje (aj v prípade, že Vás niekto "zabudne" informovať)

Čítať ďalej
Bezpečnosť

Bezpečnosť

O dôležitosti bezpečnosti nemusíme polemizovať. Vaša konkurencia by určite rada mala prístup k Vašim dátam, či dátam Vašich zákazníkov. Pomôžeme Vám zvoliť vhodné bezpečnostné riešenie a nastavíme Vaše zariadenia tak, aby chránili to čo je najdôležitejšie. Vaše dáta.

Čítať ďalej
Záloha

Záloha

Dôležitosť zálohovania si bohužiaľ väčšina firiem uvedomí až v momente, keď príde nejaké dôležité dáta. V tom lepšom prípade sa ich za vynaloženia nemalých finančných nákladov a v nie krátkom čase podarí obnoviť, v iných prípadoch sa s nimi musí zákazník nadobro rozlúčiť a začať znova. Pomôžme Vám optimálne nastaviť zálohovanie tak, aby sa minimalizovali takéto prípady. Poradíme Vám kam dáta zálohovať tak, aby ste predišli strate v prípade požiaru, či povodne. (v prípade záujmu Vám pomôžeme vypracovať "BCM plán" - teda plán zachovania produkcie aj v prípade vážnejších okolností, ako je živelná pohroma ...)

Čítať ďalej
Správa licencií

Správa licencií

Software nie je produkt. Je to duševné vlastníctvo tvorcu, ktorý predajom danej licencie dáva užívateľovi právo na jeho užívanie v rozsahu, popísanom v licenčných podmienkach. So softwarom teda môžeme robiť len to, čo nám autor dovolí. Preto je veľmi dôležité čítať licenčné podmienky a rozumieť im. Vieme ako licenčné podmienky čítať a čo je potrené zdokladovať v prípade kontroly. Pomôžeme Vám nájsť vhodný licenčný model pre Vašu spoločnosť a zabezpečiť, aby Vám licencie nechýbali, ale na druhej strane, aby ste ich nemali príliš veľa (neverili by ste, ale stáva sa to veľmi často).

Čítať ďalej
Konfiguračná databáza

Konfiguračná databáza

Všetko o čo sa staráme máme dôkladne zdokumentované. Ak vieme čo sa kde nachádza, kto dané zariadenie používa, čo je tam nainštalované, aké zariadenia či služby sú do daného zariadenia závislé, vieme vám pomôcť omnoho rýchlejšie nájsť problém, či poukázať na možnosti optimalizácie.

Čítať ďalej
Monitoring

Monitoring

Naozaj Váš server funguje? Naozaj beží zálohovací software? Nezaplnil sa na serveri disk? Nie všetky problémy sú hneď viditeľné. Neprežité monitorovanie 24 hodín denne a 7 dní v týždni, umožňuje predísť mnohým problémom a zabezpečiť tak bezproblémový chod. Ak niečo nefunguje, vieme o tom hneď a môžeme začať s hľadaním problému omnoho skôr. V cene paušálnej správy je základné monitorovanie všetkých spravovaných zariadení (ping monitoring). Vieme toho ale monitorovať omnoho viac. Procesy, vyťaženie diskov, pamätí, procesorov, ... Čokoľvek Vy vaše IT potrebujete.

Čítať ďalej
Správa sietí

Správa sietí

Postaráme sa aj o Vašu počítačovú sieť. Drôtovú či bezdrôtovú. Jej bezpečnosť a stabilitu. Ak potrebujte pristupovať vy, alebo vaši zamestnanci z "vonku" nastavíme Vám bezpečné VPN pripojenie. Ak potrebujete prístup pre hostí, či zákazníkov, nastavíme sieť tak, aby "nevideli" do Vašej siete. V prípade potreby Vám pomôžem nastaviť prístup do internetu pre Vašich zamestnancov či hostí tak, aby sa využíval optimálne (blokovanie stránok, služieb ako je streamovanie videa, sťahovanie veľkých súborov, používanie soc. Sieti, či instant messangerov.

Čítať ďalej
Správa serverov

Správa serverov

Dobrý a funkčný server je srdcom fungujúceho IT. Máme skúsenosti s Windows aj Linux servermi. Nastavíme Vám zdieľanie dokumentov, tlače, správu prístupov, či poštový server. Navyše vďaka našim skúsenostiam s virtualizáciou Vám pomôžeme využiť potenciál Vašich zariadení naplno. Samozrejmosťou je nastavenie a kontrola správneho zálohovania a zabezpečenia dát.

Čítať ďalej
Správa počítačov, notebookov, mobilných zariadení ...

Správa počítačov, notebookov, mobilných zariadení ...

Zabezpečíme bezproblémový chod Vašich počítačov, pripojenie do sieti aj k potrebným perifériám. Nakonfigurujeme užívateľské účty a nastavenie OS a aplikácií. Nastavíme patričnú úroveň bezpečnosti a zálohovanie dôležitých dát. No samozrejme Vám zabezpečíme pomoc pri softwarových, či HW problémoch. Obnovíme dáta zo zálohy, či odvírime daný počítač.

Čítať ďalej
×
×

Log in