Menu

Váš stabilný IT partner

Komplexná podpora Vášho podnikania

Naše portfólio

Prinesieme poriadok a efektivitu do Vášho IT
Aby ste sa vy moholi venovať tomu, čo viete najlepšie!!!

Podpora Vášho podnikania

V dnešnej dobe plnej informačnej technológii je potrebné si zvoliť spoľahlivého parnera, ktorý nastaví vaše systémy tak, aby ste sa mohli venovať svojej práci.

Zabezpečíme Vám aj Vašim zamestnancom podporu pri riešení každodenných otázok a porúch na počítačoch, tabletoch a smartfónoch. Zoptimalizujeme Vašu infraštruktúru a nastavíme Vaše systémy tak, aby ste sa na nich vedeli spoľahnúť. Zabezpečíme optimálne zálohovanie, bezpečnosť ako aj neustálu kotrolu stavu Vášho IT..

atelier it infrastructure

Naše portfólio

Hotely a ubytovacie zariadenia


 • Bezplatné wifi sa dnes už u hostí považuje takmer za štandard. Zabezpečiť ho, však nie je až také jednoduché. Nájsť rozumný pomer medzi cenou, bezpečnosťou, výkonom a pokrytím môže byť niekedy veľmi náročné. Bezdrôtová sieť v hoteloch Vás nemusí stáť majetok. Zabezpečíme Vám rýchlu a funkčnú sieť s podporou najmodernejších technológii za veľmi priaznivé ceny. Navyše Vám pomôžeme zastaviť celé IT vo Vašom hoteli, tak aby ste sa mohli sústrediť na to čo je podstatné. Spokojnosť hostí.

Viac informácií

wifitablet2

Dostupné Wifi riešenia pre všetkých


Free Wifi !!!

Dnes už taká bežná vec a predsa vytvorenie stabilnej bezdrôtovej siete,
ktoré zvláda pripojenie väčieho počtu užívateľov, pri zachovaní bezpečnosti a vysokej dostupnosti,
nie je jednoduchá úloha.
Na trhu existuje veľké množstvo produktov a riešení a vybrať si z nich to správne vôbec nie je jednoduché.
Ešte zložitejšie zvykne byť naozaj funkčné nasadenie, správne rozmiestnenie, konfigurácia ...
Ukážeme Vám, že stabilná, rýchla a bezpečná sieť
vôbec nemusí stáť celý majland a dokonca si na seba vie sama zarobiť


Viac informácií

Školy a vzdelávacie zaradenia

 • Asi nikde inde nie je vidieť pokrok tak výrazne ako v školstve. Stále nové požiadavky na technológie prichádzajú ako zo strany legislatívy, tak od samotných študentov.Pomôžeme Vám nastaviť a zoptimalizovať Vaše IT tak, aby to bolo efektívne, funkčné a bezpečné.
  Ponúkame Vám naše skúsenosti so školami a školskými zariadeniami, ktoré Vám môžu pomôcť posunúť Vašu školu do "budúcnosti". Fungujúce Wifi pripojenie, centrálna správa, či zjednodušenie komunikácie, zefektívni Vašu prácu, študentom vzdelávanie a v neposlednom rade Vám to pomôže zvýšiť atraktivitu Vašej školy pre aktuálnych aj budúcich študentov.

Viac informácií
 • Microsoft authorised education title
 • 365edu
 • ×
  ×

  Log in